PADI Finkick Specialty 17/18 April

PADI Finkick Specialty 17/18 April

Evenementdatum:

17 april 2026

Evenementtijd:

19:00

De Finkick specialty is een specialty om, naast de “standaard” vinslag die tijdens de Open Water cursus wordt aangeleerd verscheidene andere vinslagen aan te leren, te oefenen in het zwembad en te perfectioneren.

Met de juiste houding en vinslagen kun je onder water elke beweging maken die je wilt. Ter plekke omdraaien, door kleine doorgangen zwemmen, achteruit zwemmen, maar ook je vinslagen zo uitvoeren dat je geen modder of zand opwoelt. Dat geeft je als duiker meer vrijheid en het verhoogt je duikvaardigheid. Het is eigenlijk een must voor onderwater fotografen.

Inhoud

In een avond met wat theorie plus een zwembadles en twee buitenduiken leren we je:

  • de frogkick
  • de propper flutterkick
  • de backwards kick
  • de helicopter turn en varianten erop.

De nadruk ligt op het correct uitvoeren van de kicks, zodanig dat ze ook het meeste effect hebben. Je zult er bij funduiken veel plezier van hebben en je wordt er een betere duiker van.

Deelnamevereisten

Je bent minimaal gebrevetteerd als PADI (Junior) Open Water Diver of je hebt een gelijkwaardig brevet en je bent 10 jaar of ouder.

Cursusdata

Zwembadles

  • vrijdagavond 18 April

Buitenduiken

  • Zaterdag 19 April
Ticketopties
Finkick specialty
Hurry! Only 2 seats left
230.00
Finkick specialty 5* clublid
Hurry! Only 2 seats left
207.00
Extra service
Huur uitrusting
2Tickets over
60.00
Huur uitrusting 5* clublid
2Tickets over
30.00
Totale prijs: Vrij
Locatie van het evenement
Beschikbaar
4
Beschikbaar
4
Details van het evenementenschema
Locatie van het evenement

Deel deze cursus