PADI Scuba Diver SD 2022-11
Je wilt geen 4-6 weken een cursus volgen maar toch lekker in je vakantie of in Nederland kunnen duiken?
Dan is de cursus Scuba Diver voor jou de juiste oplossing.
Je hoeft alleen maar 3 theorielessen met daar achteraan een uurtje zwembadtraining te doen! Daarna maken wij op één dag 2 buitenwaterduikjes in het Oostvoornse meer en je hebt het Scuba Diver brevet.
Je mag hiermee over de gehele wereld duiken tot een maximum diepte van 12 meter onder de begeleiding van een divemaster of (assisten) instructeur.
De PADI Scuba Diver cursus is een sub-cursus van de Open Water Diver-cursus. Je kunt dus heel eenvoudig in een later stadium het Scuba Diver brevet Met enkele extra upgraden naar het felbegeerde PADI Open Water brevet!
Voorwaarden:
- Gezond en fit for diving verklaring.
- Erkenning van de duikveiligheidsregels.
- Minimum leeftijd 12 jaar.
Inhoud/Inbegrepen:
- 3x theoriesessie + zwembad training.
- 2 buitenwaterduiken.
- breveteringskosten.
- cursusmateriaal (boek).
- huur alle benodigde duikuitrusting.
De lesdagen zijn:
- Zwembadles: 4 - 11 - 18 november 19:00 - 23:00
- Buitendag 1: 24 november 9:00 - 17:00
Van november 04, 2022 19:00 tot november 26, 2022 17:00
HET PAPIERWERK
Je neemt deel aan een duik cursus , daarom moet je deze verplichte formulieren invullen:
- Fit For Diving verklaring
- Erkenning van de duikveiligheidsregels.
- Verklaring van risico’s en aansprakelijkheid (europese versie)
Op onze website vindt je alles omtrent de medische keuringen en als op de Fit For Diving verklaring een Ja is ingevuld dan moet je even langs de dokter!